Co robić gdy jesteś zjarany? Są rzeczy które po prostu lepiej się robi gdy jesteś zjarany…

 

co robic gdy jestes zjarany

 

Sport

Zarówno biegacze, zawodnicy NFL, koszykówki i wielu innych dyscyplin palą marihuanę. Marihuana rozluźnia mięśnie, ma działanie przeciwbólowe i wiele innych efektów. UWAGA; Należy zachować ostrożność, ponieważ wykazano, że marihuana przyśpiesza akcje serca, więc przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą 😉

Domowe porządki

Będąc na haju, domowe porządki oraz inne czynności takie jak pranie czy sprzątanie wydają się mniej irytujące. THC uwalnia dopaminę i wpływa na percepcję czasu dzięki czemu będziesz zadowolony, że coś robisz i nawet nie zorientujesz się ile czasu minęło. Ze względu na wpływ na percepcję czasu, będzie się wydawało jakbyś zrobił to w mgnieniu oka.

Gotowanie & Jedzenie

Gotowanie może być konieczne gdy dopadnie Cie gastrofaza. Chociaż wtedy może być już za późno… Zachowaj ostrożność jeśli obsługujesz urządzenia kuchenne lub noże.

Czytanie książki, granie na konsoli lub oglądanie filmu

Palenie sprawa, że doświadczasz przygody bohaterów na innym poziomie niż normalnie. Gdy przesadzisz możesz obejrzeć film po czym na końcu stwierdzisz; o czym k***a był ten film ?

Sen

Wiele osób cierpi z powodu bezsenności. Ulgę przynosi buch przed snem szczególnie odmian Indica. W przeciwieństwie do leków, nie można przedawkować.

Seks

THC rozluźnia ciało a także uwalnia dopaminę przez co sprawia że czujesz się szczęśliwy a w połączeniu z seksem to już odlot.

 

Co robić gdy jesteś zjarany wideo;

 

Buch z Tobą