Palenie marihuany wywołuje efekty. To fakt. Jest to spowodowane m.in. genami jakie zawiera odmiana ( Indica Sativa ) a także profilem kannabinoidów i terpenów.

To wszystko w połączeniu z Twoją reakcją wpływa na to jakie masz efekty palenia marihuany.

Najczęściej jest to jeden z poniższych efektów lub ich połączenie. Grunt to wiedzieć czego się spodziewać;

 efekty palenia marihuany

Euforia

Efekt euforii to najbardziej pożądany efekt jarania. Uczucie błogiego spokoju zarówno dla umysłu i ciała. Wszelkie „przyziemne” rzeczy wydają się nie mieć znaczenia a wszystko wokół staje się zabawne przez co nie możesz przestać się śmiać.

Relaks

Efekt relaksu jest niesamowitym skutkiem palenia marihuany. Ciało i umysł zostaje odprężone a ew. ból znika.

 

efekty palenia marihuany

 

Kreatywność

Efekt kreatywności dostrzegalny jest szczególnie przy odmianach Sativa. Sporo artystów korzysta z marihuany właśnie dla tego efektu. Wyostrzenie zmysłów sprawa że dostrzegasz rzeczy których na co dzień nie dostrzegasz. Dźwięki, które słyszysz i obrazy, które widzisz są o wiele bardziej realistyczne.

Zamuła

Efekt zamulenia zwłaszcza po odmianach Indica. Zanim przetworzysz jakąś prostą myśl potrwa 10 albo i więcej minut. Do tego wgniata w fotel i ciężko oderwać się od kanapy.

 

efekty palenia marihuany

 

Panika

Efekt paniki dotyczy głównie początkujących palaczy. Jest on tym bardziej nasilony gdy palisz w strachu lub z nieodpowiednim towarzystwem. Wtedy ciężko jest się zrelaksować, a każdy najmniejszy ruch lub dźwięk wydaje się być podejrzany. Zdecydowanie nie o to tutaj chodzi…

Gastrofaza

Efekt gastrofazy związany z paleniem marihuany. Pochłaniasz jedzenie w każdej ilości co tylko wpadnie w ręce. Poważnie, nie można przestać jeść.

 

efekty palenia marihuany

 

Lenistwo

Efekt lenistwa dostrzegany jest szczególnie po odmianach Indica. Mocna, zmulająca Indica powoduje uczucie zmęczenia i ciężkości. Wtedy nawet trudno znaleźć energię do poruszania się. Zasiadasz na kanapie i z każdym buchem zapadasz się w nią coraz mocniej. Dlatego nie warto palić Indica z rana kiedy masz pracować a wieczorem lub przed snem jest dobrym pomysłem.

Bezsenność

Efekt bezsenności pojawia się szczególnie w odmianch Sativa palonych wieczorem. Odmiany Sativa są energetyzujące i pobudzające dlatego zdecydowanie lepiej palić je rano lub w ciągu dnia.

Spisz jak kamień

Efekt senności pojawia się szczególnie po odmianach Indica palonych wieczorem. Wieczorem zapodaj Indica, która wbije ciało w kanapę i możesz spać na dobre.

 

Efekty palenia marihuany wideo;

Buch z Tobą