Jeżeli jesteś wytrawnym palaczem marihuany zapewne robisz to instynktownie. Mimo to warto się zapoznać ze wskazówkami dzięki czemu będziesz mógł czerpać jeszcze więcej przyjemności z palenia marihuany. Jakie są zatem nawyki najlepszych palaczy?

 

Zawsze zamiast ilości, stawiaj na jakość marihuany

Jeżeli możesz sobie na to pozwolić skup się na ulubionych odmianach a jak wiesz odmian marihuany są setki. Szukaj swojej, tej jednej jedynej. Warto przy tym aby susz był wysokiej jakości, pozbawiony zanieczyszczeń oraz posiadający odpowiednią dawkę THC. Prawdziwy smakosz stawia na przyjemność z palenia w tym aromaty, smak, jakość oraz efekt działania.

W odpowiednim momencie

Odpowiednia pora przy której sięgasz po ulubionego bucha i odprężyć się i zapomnieć o stresie związanym z pracą. Zazwyczaj będzie to popołudniu lub przed snem albo w weekend lub podczas urlop. Palenie marihuany należy traktować jako swoisty rytuał kiedy możemy się spokojnie zrelaksować Pośpieszne palenie to kiepski pomysł.

A może by tak w towarzystwie

Marihuana zawiera w sobie substancje psychoaktywne, które otwierają nas emocjonalnie. Spotkanie w gronie dobrych znajomych to super okazja do tego, aby sięgnąć po skręta i cieszyć się dobrą zabawa lub rozprawiać o ważnych sprawach. Towarzystwo znajomych podczas palenia ma wielkie znaczenie.

 

Bądź zaopatrzony

Młynek, bongo, bibułki, lufka i co tam jeszcze chcesz. Ważne abyś wszystko miał przygotowane i gotowe do użycia pod ręką. Wiadomo, że ilość akcesoriów przeznaczonych do palenia marihuany jest bardzo duża. Co więcej, dbaj o ich właściwą czystość, aby czerpać większą przyjemność z palenia.

 

Czekaj na efekty

Wreszcie ostatni etap czyli efekty palenia marihuany. Prawdopodobnie wiesz czego się spodziewać tym bardziej jeżeli sięgasz po sprawdzoną odmianę. Prawdopodobnie dopadnie Cie gastro faza albo suchość w ustach.  Marihuana wyostrza zmysły smaku i zapachu, może wgnieść Cie fotel lub dodać kreatywności – wszystko zależy od palonej odmiany. Bądź przygotowany na efekty i oddaj się chwili.

 

Nawyki najlepszych palaczy wideo;

 

Buch z Tobą